ADS

Evolutionman Serum Şampuan Resmi Satış!

Evolutionman Serum Şampuan Resmi Satış!

İnternet günlük işlerimizde bile kullanmaya başladığımız oldukça pratik bir teknolojik gelişmedir. Bu sayede hem vakitten hem de paradan tasarruf edebilmek mümkündür. Çünkü aynı ürünün evolutionman farklı satış şekilleri ile ve farklı fiyatlarla satışa sunulduğu alış veriş siteleri oldukça fazla sayıdadır ve bunlar arasından müşterinin kendi durumuna göre seçim yapabilmesi mümkündür. Böylece her iki tarafta memnun olmaktadır. Ancak ürün satın alırken sanal platformu tercih edenlerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta resmi bir satış sitesini tercih etmektir. Böylece kaliteli, güvenli ve hızlı bir hizmet alınabilmektedir.

Sipariş formu Düzenleme
Resmi satış sitemizde alış veriş basamaklarının ilkini sipariş formu hazırlama oluşturmaktadır. Form içinde isim, soy isim, adres için boşluklar bırakılmıştır. Bu boşluklara kişisel iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak girebilirsiniz. Kargo şirketi seçimi ve ya ödeme kanalı tercihi için de işaretleme yapabileceğiniz aşama sipariş formu aşamasıdır. Tüm bilgiler girildikten sonra sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz. Sonrasında eklemek ve ya çıkarmak istediğiniz bilgiler var ise müşteri temsilcilerimiz ile iletişime girerek gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?
Satın almaya karar verdiğiniz ürün ve miktarı ile ilgili isteklerinizi ürün talep formunda belirttiğinizde ödeme yapacağınız tutar da belli olmaktadır. Bu tutarı EFT ve ya havale yollarından biri ile ya da adrese teslimat sırasında kapıda ödeme yöntemi ile ödeyebilirsiniz.

Kargo Firmaları
Bir ile iki iş günü arasında MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo ile paketiniz elinize ulaştırılmaktadır.

Ürün Bileşenleri Nelerdir?
Bitkisel içeriğe sahip olan ürün B1, B2, B3 Vitaminleri, yüksek kalsiyum, fosfor, demir, omega3 ve 6, kolajen, keratin içermektedir.

Kullanım Önerisi
Temizliğini sağladığınız bölge üzerine, saç diplerine damlatacağınız birkaç damla serumu parmak uçlarınızla yedirebilir ve nazik bir şekilde masaj yapabilirsiniz.

Evolutionman İndirimli Fiyatlar
İhtiyaç duyan her kişi kolaylıkla sipariş verebilsin diye indirimli olarak sunduğumuz ürün fiyatları 1 kutu Evolutionman 209 tl, 2 kutu Evolutionman 399 tl ve 3 kutu evolution man 579 tl şeklinde düzenlenmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu