Kadın Dünyası

Cinsel birleşmenin önemi

Cinsel birleşmenin önemli olduğu gibi sevişmeden önceki aşamada önemlidir.Haz dolu seksin kapılarını açar.Dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar vardır.

Günlük hayatın koşuşturmasında yaşanılan problemler yatakta konuşulmamalı.Para, aile sorunları ve diğer problemler yatak dışında kalmalıdır.Bunları konuşmak karşılıklı olarak iki tarafıda etkiler.Güzel konulardan bahsedip sekse odaklanılmalıdır.

İç giyim seksten önceki aşamada en önemli malzemedir.Seksi iç çamaşırları parterinizin size olan ilgisinin artmasına ve aynı zamanda kendinize olan güveninizin artmasına yardımcı olur.Fantezi ürünleri ve saten iç çamaşırları kullanmalısınız.Satenin kaygan dokusu seks için sabırsızlandıracaktır.

Mutlaka temiz olmalısınız.Gün içerisinde işten geldikten sonra duş alınmalı ve kadınların bebeyağını kullanması önerilir.Hoş kokular iki tarafıda cezbeder.

Sevişmeden önce küçük dokunuşlar önemlidir.Kadının erkeğin ensesini okşaması erkeğin kadının saçlarının arasında ellerini gezdirmesi gibi küçük dokunuşlar karşılıklı olarak libidoyu yükseltir

Seks öncesi erkeğin gururunu okşayan sözler söylenmesi de önemlidir.Erkeğe gücünü hissettirmeli ve ona ait olduğunuzu farkettirmelisiniz.Kesinlikle uykulu ve bitkin bir tavır takınılmamalı.Canlı ve heyecanlı olunmalıdır.Yaşamın her alanında olunması gerektiği gibi pozitif davranılmalı kesinlikle agresif hareketlerden kaçınılmalıdır.

Birleşmenin yaşanacağı ortam mum ya da loş bir ışıkla aydınlatılmalıdır.Romantik bir ortam birleşmenin hazzını arttırır.Seks öncesi aç olmamak önemli.Vücut gerekli enerjiyi almış olmalıdır.Tıka basa değil hafif şeyler tüketilmelidir.Gevşemenize yardımcı olacak içecekler tüketilebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu