Aklınızda Bulunsun

Erkeklerin İlişkide İstedikleri 8 Şey

Erkeklerin sağlıklı bir ilişki geçirmek için elbette kadınlardan farklı olarak dikkat ettikleri durumlar söz konusudur. Bugün beraber bunları inceleyip hakkında konuşacağız.

Huzur

Erkeklerin ilişkide en çok istediği şeylerden biri huzurdur. Elbette her erkek yanında güler yüzlü, neşe saçan mutlu bir kadın arar. Ancak rol yapan bir kadın değil de gerçekten mutlu olan ve bunu çevresine yansıtan bir kadın isterler. Kavgadan gürültüden uzak olmak, huzurlu olmak isterler. Başını yastığa koydukları zaman düşünmeyi pek sevmezler.

Takdir Edilmek

Erkekler yapıları gereği yüceltilmeyi, sanki her şey onların etrafında dönüyormuş gibi hissetmeyi severler. Fakat bunu yapan birinin yalandan değil içinden gelerek yapmasını beklerler.

Cinsellik

Bu madde olmazsa olmaz maddelerden birisi. Kimi erkek bunu çok aramasa da çoğu erkek bir ilişkide cinselliği olmazsa olmaz olarak görür, cinsellik olmadan ilişkinin yürümeyeceğini düşünür.

Sadakat

Erkekler, beraber olduğu kadının ona karşı sadakatli, dürüst ve sevecen olmasını ister. Yalnızca kendisiyle bir ilişkisi olmasını ve diğer erkeklere karşı belirli bir mesafesi olmasını isterler.

Bakım

Erkekler her ne kadar aksini iddia etseler de elbette cinsiyet ayrımı olmadan her bireyin isteyeceği gibi bakımlı bir partner isterler. Temiz, dağınık olmayan bir insanla birlikte olmayı herkes isteyebilir. Erkeklerin de isteği bakımlı, giyim kuşama önem veren kadınlar ile birlikte olmaktır.

Lezzetli Eller

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Elbette her erkek lezzetli yemek yapan bir partneri olsun isteyebilir. Erkeklerin dikkat ettikleri özelliklerden biridir.

Dürüstlük

Erkekler partnerlerinin onlara karşı dürüst olmalarını, yalandan uzak durmalarını isterler. Saf temiz ve doğrucu bir ilişkiden hoşlanırlar. Dürüstlük bir ilişkide olmazsa olmazlar arasındadır. İki taraf da birbirilerine karşı dürüst oldukları sürece her şey yolunda gidecektir.

Saygı

Önemli maddelerden biridir. Saygı mutlaka her çift arasında olmalıdır. Ses yükseltilmemeli, partnerler arasında en ufak şiddet kesinlikle uygulanmamalıdır. Tartışma sırasında hakaretler edilmemelidir. O konuşurken lafı bölünmemelidir.

Erkeklerin kadınlardan istediği bu 8 madde eğer mevcutsa, o kadını bırakmazlar!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu