Sağlık Haberleri

Lazer ile Genital Renk Açma

Östrojen hormonu dengesi, koyu ten rengi, gebelik dönemi, doğum kontrol hapı kullanılması, polikistikover sendromu ve güneş ışınları gibi nedenlerden dolayı genital bölgede koyulaşmalar görülür. Bu renk değişimi kadınları rahatsız eder ve psikolojik sorunlara yol açabilir. Tıp alanında yaşanan gelişmeler neticesinde lazer ile genital renk açma tedavisi mümkündür.

 

Bir çeşit deri soyma işlemi olarak düşünülebilir. Vulvanın ideal görüntüsü pembe ve parlaktır. Bu uygulama sayesinde kısa sürede bu görüntüyü elde edebilirsiniz. Cinsel ilişkide kendinize olan güveninizin desteklenmesini de sağlar. Kısa sürede ve tek seansta siz mutlu edecek sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Lazer ile Genital Renk Açma Nasıl Yapılır?

Uygulama için lokal anestezi ya da sedasyon uygulanır. Lazer ile genital renk açma işleminin temel prensibi termal ısı ile derinin üst yani epidermis katmanına kontrollü tahribat verilmesidir. Bu sayede deri zaman içerisinde kabuklanarak soyulur ve altından yeni canlı deri çıkar. İşlem süresi ortalama 30 dakika sürer. Vulvadaki koyulaşmanın derecesine göre bu süre değişiklik gösterebilir.

 

Tek seans uygulamalar büyük oranda başarı sağlarken sonucu yetersiz bulun kişilere ek seanslar uygulanabilir. Bir seans sonunda ortalama %40 oranında başarı elde edilir. Bu oran birçok kişi için yüz güldürücü bir sonuçtur.  İşlemin sonuçları yaklaşık 1 ay sonunda kendini gösterir. İşlem ile ilgili aklınıza takılan soruları öncesinde doktorunuza danışmalısınız.

 

Lazer İle Genital Renk Açma  Fiyatları

İşlem fiyatları belirlenirken dikkat edilen hususlar, seans sayısı, işlemin süresi, hastanenin konumu, doktorun tedavi ücreti ve kurumun tercih edilme sıklığıdır. Seans sayısının artması ücretin artmasını etkileyen en önemli faktördür. Bu nedenle fiziki muayene sırasında kaç seans gerektiğini ve işlem ücretini hekiminize mutlaka danışmalısınız.

 

Başarı oranı yüksek ve komplikasyon riski düşük işlem için donanımlı kurumları tercih etmelisiniz. Lazer ile genital renk açma fiyatları sabit fiyatlar olmadığı için araştırılmalı ve kurumlar arasında karşılaştırma yapılmalıdır. Fiyat performans karşılaştırması çok önemli bir detaydır. Son teknoloji sahip cihazlarımız ile verdiğimiz hizmetleri almak ve avantajlarından yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu