ADS

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat olarak taşıma, karşılama ve tüm ürünlerin müşterinin talep ettiği adrese nakliyesi alanında faaliyet göstermektedir. Yılların verdiği tecrübe ile işinde titizlikle çalışan arkadaşlarımız evinizden veya iş yerinizden taşınacak tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır.

Ayrıca tüm mallar taahhüt edilen süre içerisinde yeni adresine teslim edilir ve herhangi bir sorun yaşanmaz. Talep sayısı piyasa koşullarına göre oldukça az olsa da dönüş noktasında da kolaylık sağlamaktayız. Tüm sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Profesyonel Uzman Ekip

Ümraniye evden eve nakliye olarak tüm hizmetlerini alanında uzman bir ekip ile gerçekleştirmektedir. Her ürün modeli, kapıdan kapıya teslimat sırasında personelimiz tarafından sevk edilir ve monte edilir. Özellikle bilgi ve deneyim bakımından zengin personelimiz, ürünlerini indirme ve kaldırma konusunda iyi eğitimlidir.

Hemen firmamızın hesap yöneticisi ile iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Ümraniye nakliyat firmamızı tercih edebilir ve eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde sevk edilmesini sağlayabilirsiniz, firmamız İstanbul’un her bölgesine teslimat yapmaktadır. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve ekibimizin adresinize gelmesini sağlamak.

Evden Eve Asansör Hizmeti

Ümraniye evden eve asansörlü taşımacılık çalışmalarımızda yüksek katlarda tercih edilmektedir. Nakliye firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Şehirlerarası Taşımacılık

Bu alanda lider olan şehirlerarası nakliye şirketi, Türkiye’nin ihtiyaç duyulan il ve ilçelerine tüm modellerde ürün taşımacılığı sağlamaktadır. Şirketin hizmet anlayışı tamamen müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan eşyalar güvenli bir şekilde sevk edilirken, işlemler en kısa sürede tamamlanacaktır. Ümraniye evden eve nakliyat, şehirlerarası taşımacılık hizmetleri de vermektedir.

Mallarınız ülkemizin tüm bölgelerine ekonomik fiyatlarla teslim edilir. Özellikle her ürün dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenir ve yolculuk sırasında beklenmeyen problemlerin önüne geçilir. Firma projelerinde güncel teknoloji ile üretilmiş modelleri kullanmaktadır. Tüm kamyon ve kamyonetler takip sistemlerine sahiptir. Eşyalarınızın adreslerine ne zaman ulaşacağını veya konum bilgilerinin ne zaman alınacağını anında öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu