ADS

Windows’un En İyi Sürümü

 

Windows’un en iyi sürümü Windows 10 olmuştur. Şuana kadar kullanıcılarından tam not almayı başaran bir sürüm olma özelliği taşımaktadır. Windows 10 masa üstü sürümleri ile hem ev bilgisayarlarında hem de iş yeri bilgisayarlarında en iyi performansı sağlayacak bir sürüm olma özelliğini taşır. Bilhassa güvenlik konusunda kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşıladığı görülmüştür. Bu nedenle başta büyük işletmeler olmak üzere tüm bilgisayar kullanıcılarına Windows 10 pro satın al yapmaları tavsiye edilir.

Windows 10 Masa Üstü Sürümleri

Farklı amaçlar için bilgisayar kullanıcılarına sunulan Windows 10 sayesinde artık bir bilgisayardan beklediğiniz tüm özellikleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Burada dört farklı sürüm söz konusudur. Siz de bu sürümleri inceleyerek ihtiyaçlarınız dahilinde Windows 10 satın al işlemleri yapabilirsiniz.

Windows 10 home

Ev tipi bilgisayar kullanıcılarının ilk tercih sırasında Windows 10 home mevcuttur. Bu sürüm ile bilgisayarınızdaki güvenliği ve kişisel verilerinizi en iyi şekilde sağlayabilirsiniz. Üstelik hoş ve kullanışlı ara yüzü sayesinde herkes artık zorlanmadan kullanım sağlayabilecektir. Tablet ve bilgisayarlar için hazırlanan bu sürüm sayesinde ev bilgisayarlarınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik diğer sürümlere göre daha uygun maliyetli olarak karşımıza çıkar.

Windows 10 pro

İş yeri bilgisayarlarının pratik ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Ekran kitleme özelliği, yüz tanıma özelliği gibi çeşitli güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Bu sürüm sayesinde işletmenize ait hiçbir bilgi yanlışlıkla ya da bilerek sızdırılamaz. Bu nedenle her  işletme için kullanılması  tavsiye edilen bir sürüm olma özelliği taşır. Hemen Windows 10 pro satın al işlemleri yapabilirsiniz.

Windows 10 enterprise

Bu sürüm de tamamen iş dünyası düşünülerek tasarlanmıştır. Windows 10 pro’dan pek farklı yoktur. Ama bazı teknik özellikleri Windows 10’u Windows 10 prodan farklı kılabiliyor. Bu nedenle iş yeriniz için bu iki sürümden kendinize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Windows 10 Education

Akademik lisans kapsamında temin edilebilen bir sürümdür. Bu sürüm öğrenciler ve öğretmenler için son derece uygun özelliklere sahiptir. Siz de Windows 10 pro lisans satın al yaparak daha hızlı bir işletim sistemine kavuşabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu