Bebek Bakımı

Bebeğiniz İle İlk Anınızı Ölümsüzleştirin

 

Elbette her anne minik yavrusunu kucağına aldığı anı ömür boyu hatırlamak ister. Ama gerek doğum yorgunluğu olsun gerekse hayatın verdiği telaş olsun doğumda yaşanan ilk anlar unutulmaya mahkum kalır. Eğer siz de bebeğiniz ile kavuştuğunuz ilk anı sürekli taze tutmak isterseniz doğum fotoğrafçılığı hizmeti  almalısınız. Burada bebeğin  ilk doğduğu an ve anne ile ilk kavuştuğu an büyülü bir şekilde fotoğraflara aktarılır. Ama  doğum fotoğrafçılığı kesinlikle sıradan olmadığı için belli bir eğitim ve tecrübe gerektiren durumların başında gelir. Bu nedenle eğer doğum fotoğrafçılığı gibi özel bir alanda hizmet alacağınız zaman doğum ve bebek fotoğrafçısı Esra SÖNMEZ tecrübesinden faydalanabilirsiniz. Sıradan fotoğraflar yerine sizlere en yüksek kalitedeki fotoğrafları sunar. Bebeğin ilk anları harika bir şekilde fotoğraf üzerine aktarılmış olur. Üstelik sadece mesleğindeki tecrübe ile değil, kullandığı cihazların kalitesi ile de ön plana çıkmaktadır. Canon EOS 5D MARK IV markalı fotoğraf makinesi ile bebeğin hassas gözlerine zarar vermeden profesyonel çekimler yapmaktadır.

 

Hamileliğinizi Özel Fotoğraflarınız İle Taçlandırın

Hamillik de en az doğum kadar mucizevi olaylardan biridir. Anne adayları için son derece  özel olan bu günlerde şahane fotoğraflar ile hamileliğinizi fotoğraflara dökmek isterseniz, sizler için en iyi şekilde fotoğraf çekimleri yapan Esra Sönmez’den hizmet alabilirsiniz. Hamilelere özel kıyafetler ile adeta kendinizi bir prenses gibi hissedecek ve bu dönemlerinizi fotoğraflarınız ile taçlandıracaksınız. Dış çekim fotoğraflarının yanı sıra istediğiniz konsepte fotoğraflar çektirmeniz de mümkün olacaktır.

Özel Gün Fotoğrafları Nasıl Olmalıdır?

Aslında fotoğraflara bakıldığında sadece güzel günleri anımsamakla kalmayıp, sanki o anları tekrar yaşıyormuş gibi hissetmeniz oldukça doğaldır. Özellikle konu bebek fotoğrafçısı olunca daha özenli ve daha hassas yaklaşılması  gerekir. Çünkü çocukların bebekli dönemleri oldukça kısa sürmektedir. Bebeklerinizin özel günlerinde şahane fotoğraflar ile bir ömür boyu en güzel anlarınızı  hatırlayarak tebessüm edebilirsiniz. Doğum günlerinde ve daha pek çok özel gününüzde tecrübesi ile dikkat çeken Esra Sönmez’den en iyi ve kaliteli fotoğrafçılık hizmetini alabilirsiniz. Ayrıca doğum fotoğrafçısı denenince kendisi ilk akla gelen fotoğrafçılardan biridir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu